Олександр Солонько: Влада перетворилась на колаборанта

Політичний аналітик Олександр Солонько

Війна закінчується або коли агресор досягає своїх цілей, або коли він зазнає поразки. Мені не зрозуміло, як Україні допоможе перемогти ініціатива народного депутата з фракції БПП щодо постачання на окуповану територію світла і води. Мені не зрозуміло, чому ми маємо оглядатися на когось в той час, як авторитарна архаїзована людиноненависницька мілітарна машина, яка воює проти нас, не оглядається ні на які гуманітарні норми і здоровий глузд.


Мені не зрозуміло, чому Україна, як об’єкт агресії, має за кошт своїх громадян постачати ресурси агресору і вирішувати його інфраструктурні питання в рамках управління нашими територіями, які окупував Кремль. Мені не зрозуміла мотивація таких «народних обранців». Що вони ставлять вище: якісь абстракції, які не мають нічого спільного з реальністю, чи національні інтереси.


Я, як громадянин, не збираюся фінансувати постачання ресурсів на окуповану територію. Я вважаю, що всі фінансові та інші питання там має вирішувати окупант. Ми їх будемо вирішувати після повернення території фактично та юридично до складу України. Повернення на умовах України, а не Кремля.


Влада стає найбільшим колаборантом. Це не може не кидатися в очі.


Джерело: Олександр Солонько

#БПП, #Війна, #Донбас, #Колаборант, #Кремль, #РФ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.akcent.org.ua/oleksandr-solon-ko-vlada-peretvory-las-na-kolaboranta/

Коментарі