Денис Пашанін: «Викрадений» нардеп Гончаренко може посунути Парубія на посаді спікера

Денис Пашанін, блогер

Вчоний кіт ото вивчав спецоперацію спасєніє рядового Ганчарєнкі і дійшов до несподіваного висновку.


Якшо винести за дужки театральність самої постановки, на яку все таки повелася емоційно вразлива частина суспільства, має місце спецоперація з формування героїчного іміджу, окремо взятого юного дарування з числа ліваруціонерів – пр.ислоняшок одеського розливу.


Базове питання – нахіба?


Так от, якшо уважно придивитися до верховного шапіто, то вже неозброєним оком видно, шо там назріла парламентська криза. Більшість, вже якби і не більшість, БПП поступово втрачає штики, а команданте Парубій елементарно не може забезпечити голосування, необхідних правлячій коаліції законів, бо по-перше не повністю просвітлений променями шоколадного чучхе, а по-друге викликає стійку ідеосинкразію в ригоанального жопоблоку.


Ось тут і виникає потреба в компромісній фігурі, яка би була повністю керованою по партійній лінії БПП і сприймалася злочинними папєрєдніками, за свого в доску парня.


А Льошик в цьому плані ідеальний кандидат, тільки є одна заковика – може не пройти кастінг на крісло спікера, по причині недостаточно героїчного бекграунду. Ось тут і виникає геніальна в своїй простоті ідея зробити Льошика жертвою викрадення тірарістами. До речі аналогічна схема, була вже обкатана на одному міністрові, щоправда там прийшлося пожертвувати шматком вуха, на шо Льошик понятно шо не согласився, тим більше шо по легенді його мали поливати кислотою.


Підсумовуючи усе вищеозначене пухнаста скатіна не буде здивований, коли незабаром Льошика будуть двигати в кріселко спікера верховного шапіто.


Будьмо уважні.


Джерело: Денис Пашанін

#Гончаренко, #ДенисПашанін
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.akcent.org.ua/deny-s-pashanin-vy-kradeny-j-nardep-goncharenko-mozhe-posunuty-parubiya-na-posadi-spikera/

Коментарі