Андрій Новак: Для збереження влади Порошенку необхідно пожертвувати Гонтарєвою

Андрій Новак, голова Комітету економістів України

Для затвердження відставки Валерії Гонтарєвої з поста глави Нацбанку потрібна політична воля Президента України Петра Порошенка.


Нинішня глава НБУ є людиною президента. Очевидно, що для нинішньої влади країни актуальним є питання самозбереження. Саме тому, прикриваючись війною, вони кажуть, що ніякі дострокові вибори нам не потрібні. Також їм необхідно відновити реальну коаліцію в парламенті. А значить, повернути фракції, які раніше звідти вийшли.


Для збереження влади Порошенку просто необхідно пожертвувати Гонтарєвою. До того ж, усе, що було необхідно президенту, вона вже зробила. Більше того, Гонтарєва прийняла на себе всю критику і негатив. Тепер дуже зручно відправити її у відставку. Тим більше, це дозволить суспільству випустити так звану політичну пару. Прогнозувати, хто займе місце Гонтарєвої – безглуздо, бо ніякої логіки при підборі кадрів на високі посади у нас немає. На жаль, професіоналізм кандидата абсолютно не враховується, там дивляться виключно на кількість політичних квот. Особливо, якщо говорити в контексті спроб зібрати нову стару коаліцію.


Джерело: Андрій Новак


 

#Відставка, #Гонтарєва, #Коаліція, #Порошенко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.akcent.org.ua/andrij-novak-dlya-zberezhennya-vlady-poroshenku-neobhidno-pozhertvuvaty-gontaryevoyu/

Коментарі