У мерії назвали причину обвалу Шулявського мосту

За словами Кличка, вже почалося встановлення обмежувальних конструкцій і рух мостом буде відновлено

Причиною руйнування Шулявського шляхопроводу в Києві стала корозія бетону. Про це під час брифінгу на місці обвалу повідомив міський голова Віталій Кличко, передає його прес-служба.


«Причиною руйнування є корозія бетону консолі та надмірна динаміка від великовагового транспорту чи удару», – озвучив столичний голова висновки експертизи мостового центру та Державного дорожнього науково-дослідного інституту.


«З метою уникнення аварійних ситуацій і подальшої тимчасової експлуатації споруди необхідно термінове виконання запобіжних заходів, а саме: обмежити габарит проїзної частини з обох боків споруди на 0,7 метра з використанням легких конструкцій; виконувати щоденний огляд консольних конструкцій на предмет появи тріщин, кренів та нахилів; встановити запобіжні конструкції під тротуарними консолями на випадок їх обрушення», – уточнив він.


За словами Кличка, вже почалося встановлення обмежувальних конструкцій і рух мостом буде відновлено.


Також він повідомив, що звільнив за незадовільну роботу заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом’янського району Максима Шкуро.


Причиною звільнень стало «недбале ставлення до розв’язання проблем, які є в районі».


«Підписати це рішення має президент, бо він узгоджує призначення і звільнення глав районів. Але таке подання на звільнення я йому сьогодні спрямую», – наголосив Кличко.


Як відомо, 27 лютого в Києві частково обвалився Шулявський міст. Ушкоджено кілька автомобілів, потерпілих немає.


У КМДА запропонували схему об’їзду  зруйнованого Шулявського шляхопроводу.

#Кличко, #ШулявськийМіст
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.akcent.org.ua/u-meriyi-nazvaly-pry-chy-nu-obvalu-shulyavs-kogo-mostu/

Коментарі