Окупанти розбирають на запчастини українські кораблі в Криму

Командувач ВМС Воронченко впевнений, що дипломатичними зусиллями, зусиллями міжнародної спільноти вдасться знайти варіант розв’язання цієї проблеми

Російські окупанти використовують українські кораблі, що залишились в Криму, в якості донорів для своєї техніки. Про це розповів командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко в ефірі 5 каналу.


За його словами українські кораблі стоять окремо, окупанти виділили їх як техніку іноземної держави, але судна розкомплектовують.


«Ми маємо певні дані, щодо коефіцієнту готовності Чорноморського флоту, як бачите, у них постійно курсує «сирійський експрес». Великі десантні кораблі постійно йдуть на перехід моря. І той же наш «Костянтин Ольшанський», такий же проект як 775, він використовується як корабель-донор. Ті ж «Тернопіль», «Луцьк» використовують для їхніх малих протичовнових кораблів, що зараз несуть вахту в районі наших газових родовищ», – повідомив Воронченко.


Командувач ВМС впевнений, що дипломатичними зусиллями, зусиллями міжнародної спільноти вдасться знайти варіант розв’язання цієї проблеми. На його думку, це може бути компенсація у грошовому еквіваленті або ж повернення кораблів, але в такому вигляді, в якому вони були.


https://youtu.be/Tlqx25Y-3uU

#Крим, #Флот, #ЧФРосії
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.akcent.org.ua/okupanty-rozby-rayut-na-zapchasty-ny-ukrayins-ki-korabli-v-kry-mu/

Коментарі