Лише 10% автошляхів країни придатні для користування

За словами Омеляна, у цьому році запланований капітальний ремонт 2 тис. км доріг

90% українських автошляхів не придатні для сучасного транспорту, як з точки зору покриття, так і з точки зору допустимого навантаження. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає 5 канал.


За його словами, у цьому році запланований капітальний ремонт 2 тис. км автошляхів.


«Зараз основні сили ми кидаємо на ямковий ремонт, на жаль… Цього року ми плануємо дві тисячі кілометрів відремонтувати капітальним чином. Я дуже сподіваюсь, що на це ми знайдемо кошти, обіцяні урядом», – заявив Омелян.


Щоби мати в Україні якісні автошляхи, необхідно щонайменше впродовж 5-річного періоду вкладати від 50 млрд. гривень у ремонт і відновлення, зазначив міністр.


«За підрахунками і нашими, і іноземних спеціалістів, для того, щоби мати якісні дороги, нам потрібно щонайменше впродовж 5-річного періоду вкладати щонайменше від 50 мільярдів гривень щороку. Ми маємо в минулому році 10, в цьому році, дай Боже, 30 мільярдів», –  уточнив міністр.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, за словами в.о. глави «Укравтодору» Славоміра Новака, 2017 року Держагентство автомобільних доріг України вирішило діяти за мінімальним планом, що передбачає будівництво не більше 700 км доріг.


Раніше в «Укравтодорі» визнали, що стан українських доріг після зими 2017 року є рекордно поганим через погодні умови і хронічне недофінансування галузі.#Автошляхи, #Омелян, #РемонтДоріг
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ly-she-10-avtoshlyahiv-krayiny-pry-datni-dlya-kory-stuvannya/

Коментарі