Віктор Лешик: Новий податок від НКРЕКП сформував ласий шматок в 10 млрд щороку

Віктор Лешик, журналіст

Вакханалію зі встановленням все нових і нових податків припинили ще при Кучмі, їх можна встановлювати тільки через закон, ухвалений ВР. Абонплата за підключення до газової труби – це не що інше, як новий податок, який встановив орган НКРЕКП, одноосібно сформований президентом Порошенком.


Моя версія. Влітку «Укртрансгаз» несподівано для керівника «Нафтогазу України» був виведений урядом з підпорядкованої йому структури. Навіщо? Немов би для того, щоби різні постачальники газу могли користуватися послугами доставки до споживача. Ринкова ж ідея. Але чомусь постачальники газу в шеренгу не шикуються, а їсти і добре їсти в «Укртрансгазі» звикли за рахунок транзиту російського газу – його обсяги дуже впали. Наступний крок (і знову ж з благою ринковою метою) продаж пакету ПАТ «Укртрасгаз» приватній компанії, яка, скажімо, любить цукерки «Рошен». Уявляєте, який новим податком сформовано ласий шматок. По 100 гривен щомісяця з кожного лічильника. Уже підрахували – щороку 10 000 000 000 чистого доходу. Це і є «жити по-новому».


Джерело: Viktor Leshyk#Газ, #Кучма, #Лічильники, #Нафтогаз, #НКРЕП, #ПАТ«Укртрасгаз», #Порошенко, #Рошен
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/viktor-leshy-k-novy-j-podatok-vid-nkrekp-sformuvav-lasy-j-shmatok-v-10-mlrd-shhoroku/

Коментарі