Маск запропонував метод запису думок на цифрові носії

Ілон Маск пропонує записувати думки на електронні носії

Засновник Tesla і Space X Ілон Маск фінансує розробку методу запису думок на цифрові носії. Про це повідомив The Wall Street Journal.


Американський підприємець посприяв створенню у Сполучених Штатах нової компанії Neuralink, яка займатиметься розробкою методу запису думок людини на цифрові носії. Сама фірма була зареєстрована у штаті Каліфорнія в липні 2016 року і в документах зазначається, що вона «займається дослідженнями у галузі медицини».


Відомо, що основним напрямом роботи компанії стане розробка технологій, що дозволяють зчитувати дані з мозку людини і записувати їх на цифрові носії, а також здійснювати зворотну операцію.


Засновники Neuralink сподіваються, що в перспективі ці методи дозволять збільшити можливості людського інтелекту, а також лікувати деякі захворювання, включно з епілепсією або паралічем.


Компанія уже почала набирати штат наукових співробітників. У їх числі фахівці в галузі електроніки, а також дослідники, які займаються вивченням мозку.


У майбутньому Маск частково фінансуватиме роботу компанії, а також може увійти у її керівництво. Вкласти кошти у Neuralink також планує фонд співзасновника платіжної системи PayPal Пітер Тіль.


Читайте: Ілон Маск розпочав рити тунель у Лос-Анджелесі



#ІлонМаск, #Каліфорнія
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/mask-zaproponuvav-metod-zapy-su-dumok-na-tsy-frovi-nosiyi/

Коментарі