В Україні видаватимуть кредити на домашні сонячні електростанції

Встановивши на даху будинку СЕС, можна забезпечити додатковий щомісячний дохід у 10 тис. гривень

«Укргазбанк» почав надавати фізичним особам кредити на купівлю і встановлення «домашніх» сонячних електростанцій, сонячних колекторів і теплових насосів під 0,01% річних. Про це повідомляє прес-служба фінустанови.


За словами заступника голови правління «Укргазбанку» Інни Тютюн, домашня сонячна електростанція – це і реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини, і привабливий бізнес-проект.


«Домогосподарство може не лише задовольнити власні енергопотреби, а й продавати надлишки у загальну електромережу за «зеленим тарифом», який сьогодні для сонячних електростанцій складає 0,18 євро за 1 кВт\год. Встановивши на даху будинку СЕС, можна забезпечити додатковий щомісячний дохід у 10 тис. гривень», – зазначила вона.


Крім того, сонячні колектори та теплові насоси, які генерують тепло з повітря або землі, зможуть забезпечити домогосподарство теплою водою та опаленням.


Максимальна сума кредитування становить один мільйон гривень на термін до 5 років.#«ЗеленийТариф», #«Укргазбанк», #СонячнаЕлектростанція
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/v-ukrayini-vy-davaty-mut-kredy-ty-na-domashni-sonyachni-elektrostantsiyi/

Коментарі