У Канаді не вірять, що війна на Донбасі закінчиться за два роки

Канадський уряд продовжив військову тренувальну місію UNIFIER в Україні до 31 березня 2019 року

Канада підтримує продовження військової тренувальної місії в Україні UNIFIER й після закінчення чинного манадату в березні 2019-ого року. Про це сказала депутат від опозиційної Нової демократичної партії Канади Лінда Дункан, передає Укрінформ.


«Думаю, що двох років буде недостатньо, хіба що Путін відступить і припинить підтримувати те, що відбувається на сході України», – сказала вона.


Дункан також закликала уряд Канади не обмежувати допомогу Україні лише військовою сферою, а підтримувати і демократичні інститути держави.


«Важливо не лише надавати безпосередню допомогу на розбудову армії в Україні, але й підвищити підтримку розвитку демократії та відновлення верховенства права у державі», – зазначила депутат.


На її переконання, сильна демократична система в Україні допоможе повернути довіру мешканців східних регіонів до центрального уряду.


Нагадаємо, на початку місяця уряд Канади оголосив про своє рішення на два роки – до 31 березня 2019 року – продовжити військову тренувальну місію UNIFIER в Україні.


У рамках цієї операції близько 200 канадських військових інструкторів із позаминулого року проводили заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському та Кам’янець-Подільському полігонах.


Варто зазначити, що в Оттаві проігнорували запит України на передачу летального оборонного озброєння та даних супутникової розвідки.#UNIFIER, #Війна, #Донбас, #Канада
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-kanadi-ne-viryat-shho-vijna-na-donbasi-zakinchy-t-sya-za-dva-roky/

Коментарі