Полтавські вчені навчилися видобувати газ із водоростей (відео)

Українські учені навчилися видобувати газ із водоростей

Учені з Кременчука винайшли пристрій, який добуває газ із синьо-зелених водоростей. Таким чином, дослідники можуть допомогти вирішити енергетичну проблему України. Про це ідеться у сюжеті 5 каналу.


Експерти стверджують, що винахід полтавських учених допоможе вирішити енергетичну проблему України, оскільки він дозволяє виділити з біогазу водоростей метан.


«Були зібрані зразки біогазу і проведений їх якісний та кількісний аналіз – у відповідних лабораторіях за допомоги наших колег. І дійсно, результати показали достатньо високу якість біогазу», – підкреслив науковий співробітник Кременчуцького національного університету Сергій Дегтяр.


До того ж, паливо, яке добувають таким способом не має токсинів, тож ним можна не лише опалювати будинки, але і готувати їжу.


Цей винахід приніс кременчуцьким ученим перше місце на конкурсі наукових проектів в Австрії. Проектом уже зацікавились місцеві чиновники. Нині вони шукають інвесторів, які погодились впровадити технології в комунальне господарство міста.


https://www.youtube.com/watch?v=IARX53CkGEA


Читайте: В уряді заспокоюють – абонплата за газ не позначиться на кишенях громадян#Водорості, #Газ, #Учені
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/poltavs-ki-vcheni-navchy-ly-sya-vy-dobuvaty-gaz-iz-vodorostej-video/

Коментарі