Військовим збільшили премії за виконання бойових завдань у зоні АТО

З 1 квітня надбавки становитимуть від 3,5 до 7,5 тисяч гривень

Із 1 квітня зросте розмір грошової винагороди за виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції. Також в Україні запроваджується нова ініціатива щодо забезпечення громадян житлом. Про це повідомив президент Петро Порошенко.


«Після консультацій з міністром оборони, з начальником Генерального штабу я ухвалив рішення і доручив, щоби з 1 квітня підвищити розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань в антитерористичній операції», – цитує слова глави держави прес-служба штабу АТО в Facebook.


Відтепер військові, які виконують бойові завдання безпосередньо на лінії зіткнення, додатково до заробітної платні отримуватимуть 7500 гривень. Для тих, хто виконує бойові завдання на другій лінії, розмір надбавки  збільшать на 1100 гривень – у цілому, вони додатково отримуватимуть 3500 гривень.


Голова держави також повідомив про нову ініціативу в частині забезпечення військових житлом. Вона стосується випускників Національного університету оборони України, які направляються для проходження служби у війська.


«Вже у цьому році близько 20% випускників і, в першу чергу, тих, хто направляється для виконання бойових завдань, отримають ордери на квартири», – сказав Порошенко.


Президент доручив міністру оборони Степану Полтораку за 3-4 роки довести показники щодо забезпечення житлом цієї категорії військових до 100%.


https://www.facebook.com/ato.news/posts/1504271332917001#АТО, #Надбавка, #Порошенко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/vijs-kovy-m-zbil-shy-ly-premiyi-za-vy-konannya-bojovy-h-zavdan-u-zoni-ato/

Коментарі