У Мін'юсті пояснили, навіщо Росії псевдоарешт Яценюка

В РФ заявляють, що екс-глава «уряду камікадзе» воював проти російської армії в Чечні

Рішення про заочний арешт екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, що його ухвалила російська Феміда, має на меті вчинення провокацій в країнах, які він відвідує. Таку думку висловив міністр юстиції України Павло Петренко, передає Укрінформ.


«Виносити таку фейкову ухвалу про те, що нібито Арсеній Яценюк був причетний до війни в Чечні й спільно з якимись там фейковими спільниками воював на боці чеченських повстанців, ну, це в здоровий глузд нормальної людини не вкладається. Але ми розуміємо, що це може робитися тільки для однієї цілі – для того, щоби використати це рішення суду в якійсь країні, куди Яценюк їздить як вільний громадянин, і спробувати зробити провокацію», – сказав Петренко.


За його словами, Мін’юст зараз готує листи-звернення до країн, з якими у РФ є договори про співпрацю в кримінальних справах, з проханням, щоби вони не враховували «політично немотивоване рішення російського суду».


«Ми так само цю інформацію подамо до Європейського суду з прав людини в рамках наших великих справ проти Російської Федерації», – додав міністр юстиції.


Нагадаємо, міський суд російських Єсентуків ухвалив рішення про заочний арешт колишнього прем’єра України Арсенія Яценюка у зв’язку з тим, що він 21 лютого 2017 року оголошений в міжнародний розшук.


У Росії вважають, що Яценюк воював проти російської армії в Чечні. Хоча добре відомо, що екс-прем’єр у 1991 – 1996 роках навчався у Чернівецькому національному університет імені Юрія Федьковича на юридичному факультеті та паралельно у 1992 – 1997 був президентом юридичної фірми «ЮРЕК-ЛТД» у Чернівцях.#Арешт, #Мін'Юст, #РФ, #Яценюк
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-min-yusti-poyasny-ly-navishho-rosiyi-psevdoaresht-yatsenyuka/

Коментарі