Корчак уникає відповідальності за проблеми із сайтом НАЗК

За словами голови НАЗК, адмініструванням сайту займається ДП «Українські спеціалізовані системи»

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак не планує йти у відставку. Про це вона заявила в кулуарах Кабінету міністрів у середу, передає Українська правда.


«А чому я маю йти у відставку? Це не проблема з грошима. Ці нерви не коштують цих грошей. Питання в іншому є просто небажання, щоби наш орган працював», – пояснила Корчак.


Вона також зазначила, що адміністрування сайту НАЗК не перебуває під контролем НАЗК: «Комп’ютери не у нас. Управлінець цією системою – державне підприємство «Українські спеціалізовані системи», яке в сфері відомства Держспецзв’язку».


Як відомо, сайт НАЗК «лежить» вже кілька днів. За підрахунками активістів РПР – тиждень. Депутати та інші чиновники скаржаться, що не можуть через це заповнити електронні декларації.


https://twitter.com/RPR_ua/status/846675203929395200?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.pravda.com.ua%2Fnews%2F2017%2F03%2F28%2F7139526%2F


Станом на 13:45 середи на сайті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, з’явилася можливість зайти до системи за допомогою електронного цифрового підпису.


Раніше в агентстві повідомили, що з метою створення належних умов для суб’єктів декларування проводилися роботи із заміни криптографічних бібліотек. Ці роботи планувалося завершити до 13:30 29 березня.


Під час засідання Кабміну 29 березня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман жорстко розкритикував голову і членів Національного агентства із запобігання корупції та закликав їх вже сьогодні піти у відставку. Також глава уряду заявив, що жодної політики в  критиці НАЗК немає.


«Ніхто нікому не дасть завалити систему. Це питання не політичної атаки зараз. Це професійна непридатність. Все», – уточнив він.


«Намагаються нам нанести сюди політику, і все, що завгодно. А це професійна непридатність. Що з цим робити? Я вже сказав – зібратись і подати у відставку», – додав Гройсман.#Відставка, #Корчак, #НАЗК
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/korchak-uny-kaye-vidpovidal-nosti-za-problemy-iz-sajtom-nazk/

Коментарі