«Кнопкодав» Шуфрич ініціює кримінальну відповідальність за неперсональне голосування

Серед «кнопкодавів» останнього скликання Ради є шестеро однопартійців Шуфрича

Депутат від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич, якого неодноразово ловили на «кнопкодавстві», вніс у Раду постанову №6260, що передбачає запровадження кримінальної відповідальності за неперсональне голосування. Про це йдеться у повідомлені на сайті «Опоблоку».


Шуфрич пропонує штрафувати депутатів на тисячу неоподатковуваних мінімумів (17 тисяч гривень) за факт неперсонального голосування, а за повторне порушення –позбавляти волі на два роки.


До слова, згідно з даними громадської організації «ЧЕСНО», серед «кнопкодавів» останнього скликання Ради є шестеро однопартійців Шуфрича. Самого Шуфрича раніше також неодноразово ловили на неперсональному голосуванні, наприклад, в 2013 під час голосування за відставку Сергія Арбузова з посади голови НБУ.


Як відомо, факти «кнопкодавства» неодноразово засуджувала більшість політичних сил, що не заважає їм продовжувати голосувати за інших.


Читайте: У Раді визначили рекордсмена-кнопкодава (відео)#Кнопкодавство, #Н.Шуфрич, #Опоблок
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/knopkodav-shufry-ch-initsiyuye-kry-minal-nu-vidpovidal-nist-za-nepersonal-ne-golosuvannya/

Коментарі