Кличко прогуляв майже третину сесій Київради

Мер столиці побував лише на кожному третьому засіданні

Минуло 500 днів роботи Київської міської ради. Однак, здебільшого депутати не можуть похвалитися ані дисциплінованістю, ані результативністю роботи. Зокрема, сам мер столиці відвідав лише 33% сесій. Гіршими за Кличка стали хіба що депутати Володимир Бондаренко («Батьківщина») та Олександр Пабат («Солідарність»), які не брали участі в 39% засідань. Про це повідомляє ГО «Громекс».


Лідерство серед прогульників сумарно отримали депутати від фракції «Самопоміч». Одразу п’ятеро її членів пропустили третину засідань в Київраді.


Зі 120 депутатів своїми обов’язками займалися лише 105. В цілому, вони подали 589 проектів, з яких рішеннями стали 231. При цьому 15 депутатів Київради за всі 500 днів каденції не ініціювали жодного проекту рішення. До цього антирейтингу потрапили дев’ятеро депутатів з фракції «Солідарність», двоє – з фракції «Батьківщина», двоє –  з «Самопомочі» та двоє –  з «Єдності».


Лідерами рейтингу найактивніших депутатів стали одразу три «свободівця»: Володимир Бохняк, який подав 29 проектів рішень (з них ухвалені 6), Ігор Мірошниченко з 27 проектами рішень (ухвалено 3) та Юрій Сиротюк, який подав 25 проектів (ухвалено 5).


#Депутати-«Прогульники», #Київрада, #Кличко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/kly-chko-progulyav-majzhe-trety-nu-sesij-ky-yivrady/

Коментарі