На Донбасі слід готуватися до «весняно-літніх загострень» – експерт

Аналітик Олексій Арестович

Україні слід готуватися до періоду «весняно-літніх загострень» на Донбасі. Таку думку висловив військовий експерт Олексій Арестович у коментарі Обозревателю.


«Нічого ще точно не скінчилося. Ми чекаємо досить гарячого літа, пов’язаного з проведенням білоруських навчань та іншого. Більш того, мінський формат фактично помер, а це ще один привід для загострення», – наголосив він.


Крім того, відповідаючи на запитання, яким чином на поведінку Кремля в Україні впливають президентські вибори у Франції, він зазначив: «Це дуже опосередковано. Вони будуть змінювати велику стратегію щодо Європи, коли пройдуть вибори в Німеччині, і вони подивляться, яким буде розклад у трикутнику США-Німеччина-Франція».


На переконання Арестовича, генеральна мета Кремля не змінюється – це спроба керувати системою міжнародних відносин через ініціацію військових конфліктів. Військово-політичний шантаж.


«У них рідко змінюється і тактичне спрямування – ті ж обстріли, провокації, спроби наступати. Головна зміна – не тактика, оперативне мистецтво. Мистецтво лавірувати – нема на світовому рівні і не на рівні країн, а десь посередині», – підкреслив аналітик.


За його прогнозом, для шантажу Заходу Кремль, перш за все, буде використовувати Сирію, а не Україну, оскільки «на Сирію Захід реагує набагато гостріше, ніж на нашу війну».


«Можна прогнозувати теракти в Європі і загострення у Сирії, яке вже й так де-факто йдуть. Україна, швидше за все, буде другим важелем впливу на Захід для Росії. Але самостійно, в межах СНД, безумовно, це тема номер один», – резюмував експерт.#ОлексійАрестович, #Сирія
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/na-donbasi-slid-gotuvaty-sya-do-vesnyano-litnih-zagostren-ekspert/

Коментарі