Кияни невдоволенні перекриттям Хрещатика на три тижні

Через перекриту головну вулицю столиці місто стоїть у заторах

З 26 квітня і до 18 травня у зв’язку з проведенням пісенного конкурсу «Євробачення» буде перекрита головна вулиця столиці Хрещатик на ділянці від вулиці Б.Хмельницького до вулиці Прорізної. Причому обмеження руху поширюється не лише на транспортні засоби, але й на пішоходів.


На цій ділянці буде розташована головна локація Євромістечка. На Хрещатику облаштували металеву огорожу, таким чином пересуватися вулицею можна лише тротуарами. Що цікаво, навіть лавки, на яких полюбляли відпочивати кияни та гості столиці, також опинилися «за кордоном». Якщо мешканцям міста захочеться потрапити на територію Євромістечка, для цього потрібно мати документ, що засвідчує особу.


Тим часом столицею вже прокотилася хвиля обурення через рішення київської влади обмежити рух Хрещатиком.


«Чи варто було створювати фан-зону «Євробачення» на Хрещатику?! Чи варто майже на місяць закривати проїзд по важливій дорожній артерії?! Можливо, думаючи як прийняти гостей, не треба нехтувати господарями (це я про киян)?», – пише на сторінці у Facebook депутат Київради Петро Кузик.


За його словами, через перекритий Хрещатик центр міста стоїть у заторах.


«… стоїть разом з автомобілями швидкої допомоги, старенькі авто потроху починають перегріватися в корках у решти починають потроху кипіти нерви! А загалом все інше класно в усіх сферах!!! Тільки «Євробачення» залишилось пристойно провести решта питань вирішено», – обурюється він.


В мене питання до Київської влади!Чи варто було створювати фан- зону євробачення на Хрещатику?! Чи варто майже на місяц…


Posted by Петро Кузик on Donnerstag, 27. April 2017До слова, столична влада й надалі перекриватиме вулиці Києва через проведення пісенного конкурсу. Згідно з даними прес-служби КМДА, із 24:00 30 квітня до 23:00 14 травня обмежать рух транспортних засобів і пішоходів на вул. Микільсько-Слобідській в обох напрямках та вул. Митрополита Андрея Шептицького. 7 травня з 13:00 до 24:00 буде обмежено рух транспортних засобів у обох напрямках на вул. Михайла Грушевського. Також буде тимчасово заборонено рух транспортних засобів та обмежено рух пішоходів у обох напрямках із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня на вул. Михайла Грушевського, а 7 травня – з 13:00 до 24:00 на Парковій дорозі та на Петрівській алеї.


Окрім цього, у рамках проведення церемонії відкриття пісенного конкурсу «Євробачення-2017» вносяться тимчасові обмеження руху в обох напрямках із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня на вулицях Інститутській, Садовій, Липській, Шовковичній.


#Євробачення, #Затори, #Хрещатик
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ky-yany-nevdovolenni-perekry-ttyam-hreshhaty-ka-na-try-ty-zhni/

Коментарі