Луценко готовий пробачити скандальному прокурору Кулику всі гріхи

Генпрокурор просить «поважати» Кулика у зв’язку з конфіскацією 1,5 млрд. доларів «общака» регіоналів

Скандальний військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик, якого звинувачують у незаконному збагаченні, «отримав індульгенцію» у Генпрокурора Юрія Луценка, передає Українська правда.


Голова ГПУ вважає Кулика «ефективним працівником», зважаючи на  успішну конфіскацію 1,5 млрд. доларів оточення екс-президента Віктора Януковича.


«Так, я знаю, що НАБУ звинувачує його в незаконному збагаченні. Так, знаю, що зараз відбувається суд. Якщо він встановить його провину, то він буде звільнений з органів прокуратури і понесе покарання», –  сказав Луценко.


«Хочу процитувати китайського класика: Не важливо, якого кольору кішка, якщо вона приносить здобич. Якщо кішка не вчинила ніяких злочинів, а це встановить лише суд, то її масть, колір, довжина шерсті мене не обходять. Сьогодні цей кіт приніс дуже серйозну здобич, прошу його за це поважати», –  додав Генпрокурор.


Як відомо, НАБУ та САП звинувачують військового прокурора сил Антитерористичної операції Костянтина Кулика у тому, що його видатки перевищують доходи, і він приховує нові коштовні придбання. У свою чергу, Луценко не хоче звільняти Кулика з посади, оскільки вважає його важливим для розслідування справи олігарха-втікача Сергія Курченка.#КостянтинКулик, #Луценко, #Янукович
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/lutsenko-gotovy-j-probachy-ty-skandal-nomu-prokuroru-kuly-ku-vsi-grihy/

Коментарі