Дмитро Гнап: Як БПП захищає «русскій мір» в Одесі (відео)

Дмитро Гнап, журналіст

Рубрика «відеодоказ». Подивіться. Нардеп від Блоку Порошенка Голубов захищає вчорашнє скандальне рішення Одеської міськради про повернення вулицям міста радянських та русско-мірських назв: «Ми знаєм, на какіх уліцах нам нужно жить! – кричить Голубов – Ми роділісь в етом городє, і ми – одєссіти, будєм рєшать, что в етом городє хорошо, а что здеєсь дєлать нє нужно!».


Порядна людина завжди говорить сама за себе. І тільки покидьки виступають від імені народу. На цьому відео – ганебна ілюстрація «трогатєльного» союзу блоку Порошенка і російського громадянина Труханова, який сьогодні рулить Одесою. І підтримує чергові сепаратистські прояви в місті. В місті, яке, здавалось, пережило і виблювало ватну інтервенцію. Виявилось, ні. Реставрацію «русского міра» тут проводять найвищі владні угрупування що з Києва, що з Одеси. При повній пасивності СБУ.


СБУ, яка повністю підпорядкована і підконтрольна президенту Порошенку. Навіщо СБУ займатися сепаратистами у владі, коли можна солодко і прибутково кошмарити бізнес, еге ж?

«І сєйчас нам хотят рассказать, какіє уліци надо пєрєімєновивать! Нє нужно учіть нас жить, і ми нє будєм говоріть куда вам ідті!», – додає нардеп від БПП.


Пригадуєте цю риторику? Один в один я чув її в 2014-му році в Донецьку від обвішаних георгіївськими стрічками зрадників і колаборантів. Подивіться це відео. Щоб у вас не було ілюзій за чийого дозволу в Одесі знову можуть з’явитися на площах к.ц.п.с.кі триколори. А слідом за ними в місто посунуть озброєні натовпи колорадської мерзоти.


https://www.facebook.com/gnap.ua/videos/vb.100002195301194/1302005409882623/?type=2&theater


Джерело: Дмитро Гнап


 #«РусскійМір», #БПП, #ГеоргіївськаСтрічка, #Голубов, #Одеса, #Порошенко, #СБУ, #Труханов
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/dmy-tro-gnap-yak-bpp-zahy-shhaye-russkij-mir-v-odesi-video/

Коментарі