Лідер інтернет-бронювання готелів виправив помилку з Кримом

Компанія Booking.com виправила на своєму сайті інформацію про Крим, зазначивши, що він український

Компанія Booking.com виправила на своєму сайті інформацію про Крим, вказавши на його українську приналежність. Про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Обозреватель.


«Компанія Booking.com повідомила прокуратуру АР Крим, що вона виправила відповідну інформацію. Зараз на сайті Booking.com при позначенні місця розташування певного об’єкта нерухомості в Криму, після інформації про конкретний населений пункт вказується, що він знаходиться на території держави Україна», – зазначив очільник ГПУ.


Також він нагадав, що прокуратура АР Крим у грудні 2016 року почала кримінальні провадження у співучасті посадових осіб компанії Booking.com International BV (Booking.com) в допомозі у використанні незаконно придбаного майна і у сприянні в порушенні порядку в’їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію АР Крим (ст. 332-1 і ст. 191 КК).


Зазначається, що у рамках досудового розслідування прокуратура також вивчала відображення на сайті компанії Booking.com інформації про приналежність території півострова Крим, а саме не віднесення його до території України.


Крім того, Луценко повідомив, що компанія Booking.com врахувала інші зауваження прокуратури та повідомила, що нею вжито додаткових заходів на виконання санкцій ЄС для запобігання використання її веб-сайту для здійснення поїздок у Крим в туристичних цілях.#Крим, #Луценко
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/lider-internet-bronyuvannya-goteliv-vy-pravy-v-pomy-lku-z-kry-mom/

Коментарі