Доля боргу підземки Києва в 2 млрд. стане відома у червні

РНБО не відреагувала на прохання столичної влади внести «Укррослізинг» до санкційного списку

7 червня відбудеться засідання суду, що має поставити крапку в справі про стягнення близько 2 мільярдів гривень з КП «Київський метрополітен» на користь фірми «Укррослізинг». Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поровозник, передає Громадське радіо.


«Ситуація на сьогоднішній день, на жаль, не змінилася. Є ще один суд, який має відбутися 7 червня і який має поставити крапку в цій справі про придбання у лізинг 100 вагонів метро у 2009 році й про борг, що сьогодні дорівнює майже 2 млрд. гривень», – сказав чиновник.


Він також уточнив, що відповіді від РНБО київська влада, яка просила внести компанію «Укррослізинг» до санкційного списку, так і не отримала.


Як відомо, Господарський суд Києва зобов’язав КП «Київський метрополітен» виплатити 737 мільйонів гривень із заявлених компанією «Укррослізинг» 3,3 млрд гривень боргу за поставку 100 вагонів метро в 2009 році на умовах фінансового лізингу.


Первинна сума позовних вимог становила 1,9 мільярда гривень, однак позивач збільшив суму боргу до 3,3 мільярда гривень через виправлення на коефіцієнт коригування, пені та відсотків.#Укррослізинг, #КПКиївськийМетрополітен, #Суд
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/dolya-borgu-pidzemky-ky-yeva-v-2-mlrd-stane-vidoma-u-chervni/

Коментарі