Сенат Нідерландів розблокував офіційний запуск асоціації Україна-ЄС

Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС ще 23 лютого

Верхня палата парламенту Нідерландів 30 травня проголосувала за ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Дебати з цього питання відбулися 23 травня і тоді стало ясно, що в парламенті є більшість для підтримки документа. Про інформує Європейська правда.


Схвалення ратифікації в Сенаті залишалось останнім законодавчим кроком, який розблоковує офіційний запуск асоціації Україна-ЄС.


Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС ще 23 лютого.


Тепер ратифікаційні грамоти мають передати на підпис королю Нідерландів, а потім надіслати до Брюсселя.


Нагадаємо, 6 квітня 2016 року на консультативному референдумі у Нідерландах проти Угоди про асоціацію України з Євросоюзом проголосували 61% голландців, які прийшли на дільниці.


Попри те, що референдум носив консультаційний характер, уряд Нідерландів вирішив не ігнорувати його результати і повернув питання про ратифікацію до парламенту.


У грудні 2016-го Рада міністрів Нідерландів узгодила текст законопроекту, необхідного для ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.


Згодом Європейська рада узгодила рішення про завершення ратифікації Угоди про асоціацію. Домовленість оформили у вигляді «рішення глав держав та урядів членів ЄС».


У рішенні описані 6 пунктів, присвячених Угоді про асоціацію. Водночас, вони не змінюють угоду, а лише підтверджують ті норми, які вже є в її тексті.#Нідерланди, #УгодаПроАсоціаціюМіжУкраїноюІЄС
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/senat-niderlandiv-rozblokuvav-ofitsijny-j-zapusk-asotsiatsiyi-ukrayina-yes/

Коментарі