Двоє отруїлись, одна людина померла через рибу зі столичного супермаркету

Медики діагностували у постраждалих ботулізм

У Києві зафіксовано смерть чоловіка через ботулізм. Він вживав рибу, що її придбав в одному зі столичних супермаркетів. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.


Загалом, у столиці зареєстровані три випадки захворювання на ботулізм. Всі вони пов’язані з вживанням в’яленої риби різних видів, придбаної в супермаркетах міста.


«Померлий С. (1976 року народження),  за словами дружини, 24 травня вживав в їжу в’яленого ляща (непатраного), придбаного в гіпермаркеті «Караван». Симптоми захворювання з’явились на другий день, хворого не вдалося врятувати, він помер 27 травня. Встановлений діагноз: «Ботулізм, важкий перебіг», – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.


Захворювання на ботулізм другого хворого Л., 1952 року народження, за попередніми даними пов’язано із вживанням в їжу тарані, придбаної ввечері 24 травня в гіпермаркеті «Караван».


Ще один хворий купував в’ялену рибу (коропа) в супермаркеті «Мегамаркет» га вулиці Антоновича, 50.   Продукт був виготовлений підприємством з міста Світловодськ Кіровоградської області.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, після того як Кабмін вирішив ліквідувати Державну санітарно-епідеміологічну службу, українцям радять самим дбати про те, якої якості продукти вони купують.#Ботулізм, #ВЯленаРиба, #Київ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/dvoye-otruyily-s-odna-lyudy-na-pomerla-cherez-ry-bu-zi-stoly-chnogo-supermarketu/

Коментарі