Львівським сміттям знову запахло на Київщині (фото)

Сім вантажівок з міста Лева залишили «подарунок» Згурівській громаді

У ніч на 29 травня на території села Згурівка в Київській області сім вантажівок незаконно вивантажили сміття зі Львова. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Київоблради Євген Чубук.


«Привіт львівському меру Андрію Садовому зі Згурівки, що в Київській області! Ваші 7 вантажівок зі сміттям прибули сьогодні вночі і ввічливо вивернули ваш подарунок Згурівській громаді!  Купа чеків зі Львова, документи Шевченківського райсуду м. Львів, податкові накладні різних юридичних осіб та багато інших сувенірів із міста Лева», – пише він.


«Це ж як до такого треба було дожити, щоб всю Україну ночами нахабно, по-злодійськи завалювати сміттям?» – обурився депутат.


Чубук також повідомив, що готує звернення до Генпрокуратури, щоби Юрій Луценко взяв розслідування даного факту під свій контроль.

Як відомо, на Київщині вже неодноразово фіксували незаконне вивантаження твердих побутових відходів львівського походження. Зокрема, у січні у Фастівському районі затримали водія сміттєвоза, який хотів вивантажити сміття в полі за селом і сховатися. Однак, машина випадково загрузла в землі та привернула увагу місцевих  жителів. Поліцейські затримали водія. У документах, наданих правоохоронцям, йшлося, що сміття приїхало на Київщину зі Львова.


Наприкінці квітня правоохоронці виявили, що на території Чорнобильської АЕС невстановлені вантажівки викинули побутове сміття зі Львова.


Уночі 21 травня в селі Підгірці Обухівського району місцеві жителі побачили, що вантажівки вивантажують сміття на землю, а бульдозер розрівнює поверхню з ґрунтом. Правоохоронці, що прибули на місце подій, встановили, що такими чином намагалися позбутися 20 тонн небезпечних відходів зі Львівської області.#Київщина, #Львів, #Сміття
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/l-vivs-ky-m-smittyam-znovu-zapahlo-na-ky-yivshhy-ni-foto/

Коментарі