В Україні з'явиться перший вітчизняний лоукостер

Нова бюджетна авіакомпанія має бути зареєстрована вже цього року

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про плани щодо створення першої української лоукост-авіакомпанії, що здійснюватиме внутрішні рейси, а в перспективі літатиме й за межі України, передає 5 канал.


Нова бюджетна авіакомпанія має бути зареєстрована вже цього року. Вона міститиме іноземний капітал, але 51% акцій належатиме українцям. За словами Омеляна, саме це «є передумовою для того, щоби компанія мала право виконувати внутрішні рейси всередині України».


«Переговори тривають успішно. Я сподіваюся, що у нас є всі шанси для того, щоб юридично компанія була зареєстрована вже цього року, можливо, почалися перельоти по Україні та за межі», – уточнив міністр.


Також Омелян повідомив, що за 5-10 років в Україні з’являться швидкісні залізничні пасажирські магістралі, що з’єднають Київ з європейськими містами та Кримом після його повренення до складу нашої держави. Однак, за його словами, цей проект є «дорогим задоволенням», тому необхідно залучати потужного інвестора.


«Побудувати євроколію, яка з’єднає Київ з Варшавою і потенційно з Берліном, Київ – з Одесою, після повернення Криму – з Кримом. Проводимо зараз переговори з китайськими компаніями на умовах державно-приватного партнерства. Я сподіваюся, що ці переговори будуть успішними. У тимчасовому розрізі це мінімум від 5 до 10 років з сьогоднішнього дня – якщо у нас переговори йдуть успішно і у нас ефективний менеджмент «Укрзалізниці», – зазначив Омелян.#Авіакомпанія, #Лоукостер, #Омелян
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/v-ukrayini-z-yavy-t-sya-pershy-j-vitchy-znyany-j-loukoster/

Коментарі