Житомирська «Самопоміч» може піти супроти сміттєвого курсу Садового

Сміттєве свавілля на Житомирщині
Сміттєве свавілля на Житомирщині

На Житомирщині депутати «Самопомочі» закликають вирішувати сміттєву проблему, оскільки в регіоні є сотні стихійних сміттєзвалищ, повідомляє Журнал Житомира. Благі наміри місцевих представників партії Андрія Садового можуть не сподобатись самому очільнику Львова, оскільки тони сміття зі Львова досі вдавалося скидати у заповідниках на Житомирщині.


«Важливо припинити сміттєве свавілля на Житомирщині. Але для цього потрібне розуміння проблеми, а не просто констатація, та пошук ефективних рішень», – наголосив голова фракції «Самопомочі» у Житомирській обласній раді Віталій Ейсмонт.


Також він висловився за фіксацію абсолютно усіх стихійних сміттєзвалищ у регіоні та залучення ресурсів для їх ліквідації.


«Маємо намір звернутися до екологів, місцевих органів влади спільно створити такий реєстр. Закликаю мешканців Житомирської області повідомляти про стихійні звалища, щойно їх побачили: фіксувати максимум інформації про тих негідників, які засмічують усе довкола», – зауважив представник партії Садового.


Нагадаємо, на Житомирщині неодноразово фіксували факти завезення сміття зі Львова. Відомо про скидання львівських відходів у заповіднику «Древлянський» та затримання поліцією фури зі сміттям на посту «Звягель», що на Житомирщині.#ЛьвівськеСміття, #Садовий, #Самопоміч, #Сміття, #СміттяСадового
Інформаційний Акцент
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/zhy-tomy-rs-ka-samopomich-mozhe-pity-suproty-smittyevogo-kursu-sadovogo/

Коментарі