Мін'юст судитиметься із Саакашвілі за честь і гідність

За словами Петренка, він намагався спокійно спілкуватися із Саакашвілі, але той був «налаштований на конфлікт

Міністерство юстиції позиватиметься до екс-голови Одещини, лідера політичної сили «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі про захист честі й гідності. Про це повідомив очільник відомства Павло Петренко, передає Еспресо.TV.


Він повідомив, що його команда обурена сьогоднішньою поведінкою Саакашвілі у міністерстві. Також Петренко спростував заяву політика про відмову в перереєстрації очолюваної ним політсили.


Як пояснює голова Мін’юсту, він намагався спокійно спілкуватися із Саакашвілі, але той був «налаштований на конфлікт й поводився неприпустимо».


«Я дуже просто йому пояснив, що необхідно подати певні документи, щоб він отримав реєстрацію своєї партії, що йому необхідно зробити зі своїми юристами, щоби це відбувалося в рамках закону і швидко», – описав своє бачення ситуації Петренко.


«Міністерство юстиції – це не місце для скандалів, це не місце для тиску. Це принципова позиція нашої команди», – резюмував він.


Нагадаємо, 30 травня близько 200 прихильників «Руху нових сил» прийшли з мітингом під будівлю Міністерства юстиції України, між ними та правоохоронцями сталася штовханина. Вони вимагали зареєструвати партію Саакашвілі та скасувати реєстрацію однойменної фейкової партії.


Саакашвілі та народним депутатам з фракції БПП Сергію Лещенку та позафракційному Юрію Дерев’янку вдалося потрапили до будівлі Міністерства юстиції на зустріч із Павлом Петренком. Однак, вона не принесла результатів.


«Це простий аферист, посіпака колишнього прем’єра кролика і Авакова. Вони зробили це спеціально», – заявив Саакашвілі.


«Він (Петренко, – ред.) нічого не зміг пояснити. Коли ми просили документи, він почав говорити пишіть листи, чекайте 10 днів», – уточнив, у свою чергу, Дерев’янко.


https://www.facebook.com/leshchenko.ukraine/videos/1504389696298360/?pnref=story


Раніше екс-заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе повідомив, що в Україні зареєстрована партія «Блок Міхеїла Саакашвілі». При цьому він підкреслив, що партія не має ніякого відношення ні до колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, ні до членів його команди.


Згодом стало відомо, що партію «Блок Міхеїла Саакашвілі» створили люди народного депутата від БПП Дмитра Голубова.


У свою чергу, заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз заявив, що Саакашвілі для реєстрації зміни назви своєї партії подав пакет документів, які не відповідають вимогам закону.#МінЮст, #Петренко, #Саакашвілі
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/min-yust-sudy-ty-met-sya-iz-saakashvili-za-chest-i-gidnist/

Коментарі