Кожен десятий росіянин не може дозволити собі нічого, крім їжі – опитування

Більшості росіян грошей вистачає хіба що на їжу

У 10% росіян немає грошей навіть на продукти. Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, передає Апостроф.


29% респондентів заявили, що гроші на їжу у них є, але на покупку одягу засобів вже не вистачає. При цьому 41% опитаних говорить, що на перші два пункти коштів вистачає, але на покупку меблів і великої побутової техніки (холодильника або телевізора) грошей немає.


Згідно з результатами дослідження, легко можуть собі дозволити все вищезгадане не більше 14% опитаних. Більше того, лише 3% учасників дослідження можуть придбати не тільки їжу, одяг і меблі, а й машину, і дачу, а також «багато іншого».


Іще 3% не змогли відповісти на поставлені запитання.


Як підкреслив провідний експерт-консультант ВЦВГД Олег Чорнозуб, за роки кризи матеріальне становище росіян значно погіршилося: «Нині становище в цій галузі наблизилося до ситуації 2009 року – найгіршого року попередньої кризи. У той же час інші наші дослідження показують, що громадський оптимізм, впевненість у швидкому подоланні кризи зростає».#Криза, #Опитування
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/kozhen-desyaty-j-rosiyany-n-ne-mozhe-dozvoly-ty-sobi-nichogo-krim-yizhi-opy-tuvannya/

Коментарі