Вбивство розвідника в Києві: військовий експерт попередив про нові «ляпи» спецслужб

За словами експерта, убивство розвідника – ляп українських спецслужб

Теракт у Києві, унаслідок якого загинув полковник Головного управління розвідки Міноборони Максима Шаповала, став великим ляпом українських спецслужб. Уникнути подібного проколу в майбутньому можна тільки після люстрації особового складу силових органів, де можуть працювати іноземні агенти. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі Обозреватель. LIVE.


Як зауважив фахівець, Шаповал виконував ключову роль у зборі доказової бази присутності і застосування російських військ на території України.


«Ця доказова база збиралася людьми, які ходили в глибинну розвідку і передавалася в Міжнародний трибунал у Ґаазі. Стало зрозуміло, чому його ліквідували», – наголосив експерт.


«Це великий ляп, прокол наших спецслужб», – підкреслив Жданов.


Крім того, висловив сподівання, що ця трагедія стане поштовхом для переосмислення роботи українських спецслужб, щоб запобігти подібні помилки в майбутньому.


«Люстрація необхідна саме щодо особового складу. Кількість людей, які можуть працювати як подвійні агенти на іноземні спецслужби, може просто зашкалювати в лавах Управління розвідки або в лавах інших спецслужб. Цього не було зроблено», – підсумував аналітик.#Вибух, #ОлегЖданов, #Розвідка
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/vby-vstvo-rozvidny-ka-v-ky-yevi-vijs-kovy-j-ekspert-poperedy-v-pro-novi-lyapy-spetssluzhb/

Коментарі