Чи означають слова Порошенка про зняття недоторканності старт виборчих перегонів

Порошенко почав підготовку до наступних виборів?

Під час виступу з нагоди 21-ї річниці Конституції Президент України Петро Порошенко заявив, що він ініціюватиме зняття депутатської недоторканості. Нардеп Сергій Лещенко переконаний – якби Порошенко хотів, то за це рішення парламентарі давно би проголосували. Про це він пише у Facebook.


Нагадаємо, Порошенко заявив, що підготував проект змін до Конституції щодо скасування депутатської недоторканності «задля урівняння їх у правах зі звичайними українцями».


За словами Лещенка, така заява свідчить про початок виборчих перегонів, в які президент входить з новими обіцянками, оскільки та влада, яка зосередилась в руках Петра Порошенка, дає йому змогу «протиснути» це рішення через парламент в будь-який момент. Однак за три роки цього не було зроблено, а будь-які ініціативи з цього приводу блокувалися.


«Президент Порошенко гнівно «вимагає» скасувати депутатську недоторканість. Цікаво, чи є люди, які вірять у щирість його слів? Саме Порошенко вже три роки формує порядок денний Ради. Не всі це знають, але правда полягає в тому, що винесення питань для голосування робиться за поданням голів фракцій. А в реаліях – за засіданнями «стратегічної сімки» на Банковій. І там, і там Порошенко має вирішальний вплив. Порошенко мав три роки, щоб вирішити питання з недоторканістю, але всіляко гальмував процес», – підкреслив нардеп.


«Однак, коли треба зробити Луценка генпрокурором, встигають все зробити за три години. Коли треба бюджет ухвалити для дерибану потоків – працюють до 5 ранку. А про скасування недоторканності згадали на четвертий рік президентства. Це значить – знову починаються виборчі перегони», – переконаний парламентар.#Вибори, #ДепутатськаНeдоторканність, #Лещенко
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/chy-oznachayut-slova-poroshenka-pro-znyattya-nedotorkannosti-start-vy-borchy-h-peregoniv/

Коментарі