Луценко вніс подання на арешт Добкіна: документ

ГПУ внесла до Верховної Ради подання про арешт Добкіна

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата  від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.


«Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата М. Добкіна, в діях якого вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок м. Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн.», – зазначив Луценко.


Також прес-секретар Луценка Лариса Сарган написала про деталі звинувачення Добкіна.


«У результаті протиправних дій М.Добкіна, вчинених ним за попередньою змовою групою осіб, із власності територіальної громади міста Харкова незаконно вибули земельні ділянки загальною площею 61,2144 га, чим територіальній громаді м. Харкова заподіяні збитки у розмірі 178 624 598 грн, що є тяжкими наслідками», – підкреслила представниця Генпрокурора.


За її словами, Добкін, діючи умисно за попередньою змовою групою осіб, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 КК України (в редакції Закону від 05.04.2001 р.).


Крім того, додала Сарган, Добкін, діючи умисно, повторно, в інтересах голови ОК «Житлобуд-1», «сприяв останньому в реалізації злочинного умислу щодо заволодіння земельними ділянками на території м. Харкова шляхом обману, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.5 ст.27, ч.4 ст.190 КК України».
#Арешт, #ГПУ, #Добкін
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/lutsenko-vnis-podannya-na-aresht-dobkina-dokument/

Коментарі