Експерт: «Л/ДНР» становитимуть загрозу для самого Кремля

Експерт: вирішити проблему з ОРДЛО – в інтересах самої Росії

План реінтеграції території ОРДЛО поки незрозумілий, але у Києві навряд чи хтось погодиться здати Крим заради повернення Донбасу. Про це розповів політолог Михайло Дяденко у коментарі Слову і Ділу, оцінюючи ситуацію на Донбасі і план реінтеграції ОРДЛО.


«На відміну від Криму, відрізаного від території РФ, компактно розташованого і доволі легко контрольованого, кордон з Донбасом досить примарний. Відповідно незаконні бандитські формування Донбасу становитимуть загрозу для самої Росії», – зауважив фахівець.


Він також наголосив, що в інтересах РФ вирішити або хоча б «заморозити» конфлікт на Донбасі, не приєднуючи регіон. «Путіну не потрібно приєднувати окуповані території РФ. Ніхто не буде робити кордони прозорими».


За його словами, такий варіант обернеться серйозними проблемами для самої РФ, а Кремлю це не потрібно.


«Донбас буде великою проблемою для РФ, якщо отримає такий самий статус, як Осетія, Абхазія чи Придністров’я. Це невеликі території з невеликим населенням, а Придністров’я ще й ізольоване від РФ. Щодо Донбасу інтерес РФ у тому, щоб, зберігши і розширивши політичне і ментальний вплив, повернути регіон під обмежений контроль України. Через Донбас їм потрібно впливати на процеси в самій Україні. У разі ж приєднання до РФ Донбас становитиме загрозу для самої Росії».#Експерт, #ОРДЛО
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ekspert-l-dnr-stanovy-ty-mut-zagrozu-dlya-samogo-kremlya/

Коментарі