Україна посіла 64 місце у світі за Індексом соціального розвитку

Україна стала 64-ю серед 128 країн світу за рівнем життя

Україна посіла 64 місце за рівнем життя серед 128 країн світу, увійшовши до групи країн із соціальним розвитком вищим за середній. Про це йдеться у підсумках щорічного дослідження «Індекс соціального розвитку» за 2017 рік, розробленого американською неурядовою організацією Social Progress Imperative, передає Громадське.


Відповідно до результатів дослідження, пострадянські країни і надалі перебувають на низькому рівні за всіма показниками, а також демонструють регрес у категоріях «доступ до вищої освіти», «толерантність» і «якість навколишнього середовища».


Автори документа підкреслюють: усі показники соціального розвитку України залишилися переважно на рівні минулого року, а також відзначають незначне покращення позицій щодо доступу до інформації та комунікацій, свободи вибору, а також доступу до вищої освіти.


Водночас, погіршилися показники «особиста безпека» і «толерантність».


Найвищі бали, як і минулого року, Україна отримала за позиціями «харчування і базове медичне обслуговування» (98,47 зі 100) та «доступ до базової освіти» (97,52).


Найнижчі показники – за позиціями «толерантність» (40,52) і «якість навколишнього середовища» (50,37).


Лідирують за рівнем життя Данія, скандинавські країни, Канада, Нідерланди, Австралія, Велика Британія та Німеччина.#Дослідження, #РівеньЖиття
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukrayina-posila-64-mistse-u-sviti-za-indeksom-sotsial-nogo-rozvy-tku/

Коментарі