На Миколаївщині сталося часткове обрушення будівлі школи (фото)

Обійшлося без жертв і постраждалих

3 липня близько 20:30 в загальноосвітній школі № 1 м. Новий Буг у Миколаївській області сталося часткове обрушення зовнішньої стіни та перекриття між першим, другим та третім поверхами. Жертв та постраждалих немає. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.


Станом на ранок 4 липня на місці працює штаб з ліквідації наслідків події. Силами оперативно-рятувального підрозділу проводиться розгортання мобільного пункту життєзабезпечення.


За словами  глави Миколаївської обласної держадміністрації Олексія Савченка, будівлю школи здали в експлуатацію ще наприкінці 70-років минулого століття. Там кілька разів проводили ремонти, а минулого року в усій будівлі замінили вікна.

«Наразі в мене дуже багато питань до районної влади і до керівництва школи, але висновки будемо робити після повного аналізу того, що відбулося. Думаю, що вивчити ситуацію і дати свою оцінку повинні і правоохоронні органи. Єдине, що стовідсотково зрозуміло – першого вересня учні не сядуть за парти цієї школи, бо найголовніше – це безпека дітей», – написав Савченко на сторінці у Facebook.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=296610430809802&id=100013825419639#ДСНС, #Миколаївщина, #Школа
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/na-my-kolayivshhy-ni-stalosya-chastkove-obrushennya-budivli-shkoly-foto/

Коментарі