Столичні чиновники поводяться як феодали – депутат Київради

Петро Кузик переконаний – найбільша проблема Києва у тому, що чиновники вважають себе феодалами

Київ уже став одним із найнебезпечніших міст України, де поліція «кураторствує» над наркопритонами, де процвітають ігрові центри. А чиновники замість роботи на благо міста набивають власні кишені. Так охарактеризував нинішню ситуацію в столиці депутат Київради від партії «Свобода» Петро Кузик.


В одному з інтерв’ю він так описав картину із законністю й правопорядком: «У спальних районах Києва поліція кришує наркопритони, і націоналісти – єдині, хто з цим бореться. Також знаходимо й закриваємо нелегальні центри з розливу алкоголю. А ігрові центри… Це ж просто викачування грошей!».


Однак, на думку Кузика, найбільша проблема Києва полягає в тому, що місцеві чиновники вважають себе феодалами, єдина турбота яких – «і собі заробити, і з верхами поділитися».


«Чиновники роблять усе що завгодно, окрім надання якісних адміністративних послуг. І найгірше у цій ситуації, що українці змирилися з таким ставленням і самі визнають верховенство оцих «князьків» – приходять до цих чиновників і обнімають їм ноги, перш ніж щось попросити. Є величезна проблема світогляду. Звідси й корупція, низькі зарплати, погані умови праці, жахлива медицина, неякісні ремонти будинків та доріг», – вважає депутат.#Київ, #ПетроКузик
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/stoly-chni-chy-novny-ky-povodyat-sya-yak-feodaly-deputat-ky-yivrady/

Коментарі