Україна ризикує наразитися на військовий конфлікт із західними сусідами

Угорщина може під якимось приводом ввести війська для захисту етнічного населення

Угорщина, Румунія та інші країни можуть спробувати повернути свої колишні землі, тому ситуація, яка виникла на сході України, може повторитися і на заході нашої держави. А причиною спроб анексії територій з етнічним населенням може стати громадянська війна. Так вважає військовий експерт Олег Жданов, пише Вголос.


На його думку, на пряме збройне втручання Угорщина навряд чи наважиться: «Підняти прапор і піти вперед може лише Росія з Путіним. А от ввести війська для захисту етнічного населення під якимось приводом – це справа інша. І умови Угорщині для такого кроку ми можемо створити самі».


Жданов переконаний, що в Україні склалась така ситуація, що незабаром усі місцеві ради житимуть своїм життям.


«Варто тільки подивитись на те, що діється у Кропивницькому. А Волинська область з її бурштиновою мафією? У цих регіонах уже зараз триває відкрите протистояння державної машини і місцевих угрупувань. Це уже перші дзвіночки до початку громадянської війни. А коли у країні починається громадянська війна, саме тоді складаються умови для анексій територій з етнічним населенням. Тому, якщо такий процес піде далі, то не тільки Угорщина претендуватиме на частину Закарпаття, а й Румунія – на шмат Чернівецької області. Та й інші наші сусіди долучаться до цього процесу», – вважає військовий експерт.


На його думку, з точки зору військової потуги Угорщина має достатньо сил і засобів для того, щоби вирішити питання військовим шляхом. Угорська армія доволі боєздатна і добре озброєна. Вона становить близько 0,6% від кількості населення. Щороку в Угорщині витрачають на збройні сили 3% ВВП. Тож на сьогодні це не найгірша армія в Європі.#Будапешт, #Сепаратизм, #Угорщина
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukrayina-ry-zy-kuye-narazy-ty-sya-na-vijs-kovy-j-konflikt-iz-zahidny-my-susidamy/

Коментарі