Нідерландська компанія знайшла лазівку для заробітку на туристах у Криму

На сайті Booking.com можна без проблем замовити номер у готелі на окупованому півострові

Попри міжнародні санкції іноземні компанії  продовжують заробляти на туристичних послугах в окупованому Росією Криму. Зокрема, на сайті Booking.com можна без проблем замовити номер у готелі на півострові, якщо не вказувати мету поїздки.  Про це пише Deutsche Welle.


За даними видання, більшість європейських компаній дотримуються заборони надавати турпослуги, однак на практиці деякі інтерпретують санкції не так суворо.


«Пропонувати готелі у Криму можна цілком легально, якщо йдеться буцімто про ділову подорож. Саме цією лазівкою і скористалася компанія з Нідерландів Booking.com. При пошуку готелів на порталі під вікном пошуку завжди міститься запитання про мету подорожі – ділова чи приватна», – йдеться у статті.


При цьому якщо на Booking.com вказати, що поїздка приватна, то сайт не видасть жодного результату. Проте, якщо не вказувати її мету і просто скористатись пошуком, користувач отримає на вибір понад 5 тисяч готелів в окупованому Криму.


«Судячи з великої кількості свіжих відгуків на сайті Booking.com, тисячі туристів бронюють готелі у Криму через цей сайт. Понад 90 відсотків з них – туристи з Росії», – наголошує видання.


Наразі незрозуміло, як Booking.com отримує комісію від кримських готелів. Представники компанії теж не розповіли про механізми співпраці.


Водночас у нідерландській компанії стверджують, що працюють в рамках законодавства.#BookingCom, #Крим, #Нідерланди, #ТуристичніПослуги
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/niderlands-ka-kompaniya-znajshla-lazivku-dlya-zarobitku-na-tury-stah-u-kry-mu/

Коментарі