Через вірус «Petya» чиновників пропонують перевести на Linux

«ПриватБанк» готовий допомогти встановити системи PrivatLinux

«ПриватБанк», операційна система якого продемонструвала виняткову стійкість до кіберзагроз, готовий надати органам державної і місцевої влади, держкомпаніям готове рішення для корпоративних операційних систем на базі PrivatLinux, що забезпечить захист даних. Про це заявив голова правління фінустанови Олександр Шлапак, передає FinClub.


«Ми готові допомогти встановити системи PrivatLinux, витрати на впровадження яких будуть мінімальними в порівнянні з будь-якими іншими рішеннями», – уточнив Шлапак.


Крім безкоштовної установки, головною перевагою впровадження систем на базі PrivatLinux стане можливість віддаленого обслуговування всіх робочих станцій, їхнього централізованого обліку та створення єдиного сховища доступних програм.


Нагадаємо, 27 червня низка українських компаній та банків зазнала хакерських атак від вірусу Petya.А. Він також паралізував роботу Кабміну та вивів з ладу електронний документообіг Чорнобильської атомної електростанції.


Водночас під час вірусної атаки в мережі «ПриватБанку» не зафіксували  епідемії заражень на понад 20 тисячах робочих станцій. У фінустанові запевняли, що всі банкомати і термінали працюють у штатному режимі.


Варто зазначити, що вірус Petya атакував й інші країни. Принцип його дії ідентичний вірусу WannaCry, який в травні прокотився по всьому світові, шифрував дані, вимагав гроші за дешифрування, хоча де-факто знищував їх.#PrivatLinux, #Кібератака, #Приватбанк
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/cherez-virus-petya-chy-novny-kiv-proponuyut-perevesty-na-linux/

Коментарі