Зникнення 19-річного українця у Білорусі розслідують як умисне вбивство

Наразі у цій справі проводяться слідчі та пошукові дії, що спрямовані на встановлення свідків, обставин події та місцезнаходження Павла Гриба

У зв’язку зі зникненням на території Білорусі громадянина України Павла Гриба порушено кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією «Умисне вбивство». Про це на своїй сторінці у Facebook написала речниця Генерального прокурора Лариса Сарган.


Наразі у цій справі проводяться слідчі та пошукові дії, що спрямовані на встановлення свідків, обставин події та місцезнаходження зниклого.


Водночас до українських прикордонників направили запит щодо підтвердження факту перетину місцевим жителем державного кордону.


«До компетентних органів іноземної держави готуються клопотання про надання міжнародної правової допомоги з метою підтвердження або спростування факту та підстав затримання і розшуку громадянина України, його місцезнаходження», – наголосила Сарган.


Як відомо, в Білорусі зник син члена громадської Ради Державної прикордонної служби України Ігоря Гриба 19-річний Павло.


За словами батька, ФСБ Росії виманила Павла в Гомель під виглядом зустрічі з дівчиною і провела затримання. У Росії Павло перебуває в розшуку за ст. 205 КК РФ – тepopистичний акт, ініціатором є управління ФСБ по Краснодарському краю Сочі.


Пізніше український консул в Мінську Алєксандр Новосьолов повідомив, що Павла немає серед затриманих по лінії МВС в Білорусі.


Ігор Гриб раніше служив в ДПСУ, а тепер бере участь у створенні капеланській служби в силових органах.#Білорусь, #Генпрокуратура, #ПавлоГриб
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/zny-knennya-19-richnogo-ukrayintsya-u-bilorusi-rozsliduyut-yak-umy-sne-vby-vstvo/

Коментарі