Ці гроші відпрацьовую – Луценко про збільшення своєї зарплати

За серпень Генпрокурор України отримає 94 тис. гривень

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає справедливим рішення парламенту та уряду підвищити посадові оклади прокурорам. Про це він написав на сторінці у Facebook.


«З початку моєї роботи на посаді Генпрокурора я заявив, що підвищення зарплат прокурорів можливе лише після відчутної активізації нашої роботи. В минулому році правоохоронці виявили і відправили до суду 1739 корупціонерів і повернули до бюджету 10 млрд грн. За перше півріччя 2017 року ми відправили до суду 1202 корупціонера і поповнили бюджет рекордними 45 млрд. грн», – написав Луценко.


Тому він вважає справедливим рішення Верховної Ради та уряду про підвищення зарплат прокурорів. Тепер прокурор ГПУ в залежності від вислуги років отримуватиме 20-34 тис. грн (було 16-23), а прокурор регіональної та місцевої прокуратур отримає 14-26 тис. грн (було 9-14).


«Оклад генпрокурора і його заступників уряд прирівняв до керівників інших правоохоронних органів. Відтак, я отримаю за серпень 94 тис. грн (було 49). Знаю, це багато. Вважаю, що я ці гроші відпрацьовую», – написав генеральний прокурор.


Луценко також заявив, що вирішив щомісяця 24 тисячі виділяти пораненим в АТО.


https://www.facebook.com/LlutsenkoYuri/posts/807376429461534#Генпрокуратура, #ЗаробітнаПлата, #Луценко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/tsi-groshi-vidprats-ovuyu-lutsenko-pro-zbil-shennya-svoyeyi-zarplaty/

Коментарі