Олександр Солонько: Ціна Мінських угод

Політичний аналітик Олександр Солонько

Дуже складно в таких випадках не перетнути межу зловтішання. Адже зловтішатися в таких випадках – це самопоїдання чистої води.


Проте, і змовчати тут неможливо, бо це буде те ж саме. Сьогодні (28 серпня, – ред.) пан Макрон і пані Меркель закликали президентів України та Росії докласти зусиль для реального припинення вогню. Як би українська сторона не доводила, що стріляють з протилежного боку, які б докази не наводила, скількома б російськими паспортами, добутими з-за лінії розмежування не розмахувала, але пісня та ж сама. Відповідальність за російську агресію проти України лідери Франції та Німеччини розділяють на двох. На обидві держави. Не суто на агресора, який не дотримується жодних домовленостей. Ми в їхніх очах співвідповідальні. Принаймні про це свідчать подібні заяви.


Це до слова про «безальтернативність» «мінська». Про що постійно торочить президент. І саме такі заяви й доводять, що «мінськ» нічого не вартує. Ні-чо-го. Нуль.

І ще одне. Так говорять люди, які хочуть вмити руки. Ми-то, маючи таку унікальну політичну культуру, знаємо. Унікальну в тому, яким мистецтвом тут стало вміння перекладати відповідальність. Отже, росіяни «хитають». Досвід показує, що вплинути не вдається. Всі це бачать. То давайте закликатимемо обидві сторони припинити це божевілля. Не припиниться – будуть винні обоє. Кому ж тоді допомагати, якщо обоє не виконують домовленості. Хай значить розбираються самі. Ось і вся ціна «мінську».


Джерело: Олександр Солонько#Війна, #Донбас, #МінськіУгоди, #Макрон, #Меркель, #Порошенко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/oleksandr-solon-ko-tsina-mins-ky-h-ugod/

Коментарі