Віктор Небоженко: Скандальний розподіл спадщини

Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Як ми і підозрювали, стосунки таємничого і всесильного Льовочкіна і навгамовного і досить публічного Рабіновича сильно загострилися. В Інтернеті жваво обговорюють сольний і скандальний виступ Рабіновича на одному з телеканалів, де він розповів про «брудну пропозицію» Льовочкіна, як одного з кураторів і спонсорів «Опоблоку» і телеканалу «Інтер», відмовитися від політичної діяльності в обмін на 5 млн доларів.


В іншому випадку, як натякає Рабінович, його чекали страшні муки від російських месників. Можна зрозуміти обурення «старого Рабіновича» (це не анекдот, а реальність української політики). Адже в той час, коли молодий і наївний Льовочкін ще не підозрював про існування 100-доларової купюри і міг погрожувати тільки своїй домашній прислузі, Рабінович вже ризикував своєю свободою і заробляв мільйони.


Але може справа не в п’яти мільйонах доларів Льовочкіна за відмову Рабіновича від політики. Вся справа в серйозності загроз, які Льовочкін обрушив на голову «старого Рабіновича». Тоді це все виглядає дуже цинічно – молодий самовпевнений політик погрожує старому, недолугому Рабіновичу. Тут саме час втрутитися президенту України Порошенку і помирити їх. Адже мова йде про поділ спадщини Партії регіонів – електорат Східної України, на який так розраховує нинішній президент.


Джерело: Виктор Небоженко#Вибори, #Електорат, #Льовочкін, #Опоблок, #ПартіяРегіонів, #Рабінович
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/viktor-nebozhenko-skandal-ny-j-rozpodil-spadshhy-ny/

Коментарі