Заступнику Кличка повідомили про підозру через підроблення диплома

Володимир Бондаренко відмовився давати свідчення

Керівнику апарату Київської міської державної адміністрації  Володимиру Бондаренку повідомили про підозру в підробленні диплому про вищу освіту. Про це повідомляє прокуратура міста Києва у Fаcebook


«За погодження Київської місцевої прокуратури №10 керівнику апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) 31.08.2017 оголошено підозру за фактом використання завідомо підробленого документа, а саме – диплома Львівського національного університету імені Івана Франка, та сприянні у виготовленні цього підробленого документа», – йдеться у повідомленні.


Дії посадової особи, наразі відстороненої від виконання обов’язків, кваліфіковані за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток) та ч. 5 ст. 27 (види співучасників), ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України.


Після вручення підозри Бондаренка допитали, однак від надання свідчень він відмовився, посилаючись на положення ст. 63 Конституції України. На даний час досудове розслідування триває.


КЕРІВНИКУ АПАРАТУ КМДА ПОВІДОМЛЕНО ПІДОЗРУ ЗА ПІДРОБЛЕННЯ ДИПЛОМУ ПРО ВИЩУ ОСВІТУЗа погодження Київської місцевої прок…


Posted by Прокуратура міста Києва on Thursday, August 31, 2017Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко відсторонив Володимира Бондаренка 6 червня цього року від виконання обов’язків кервника апарату КМДА на час розслідування фактів про начебто використання підроблених документів.#Бондаренко, #КМДА, #ПовідомленняПроПідозру
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/zastupny-ku-kly-chka-povidomy-ly-pro-pidozru-cherez-pidroblennya-dy-ploma/

Коментарі