Посадовець ГПУ живе у будинку подруги та їздить на автівці тестя (відео)

Журналісти дізнались подробиці життя Володимира Гуцуляка

Начальник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Володимир Гуцуляк разом з родиною живе в будинку під Києвом площею в 236 «квадратів», який записаний на подругу дружини чиновника. Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми».


Журналісти регулярно бачили дружину Гуцуляка, яка виїжджала і приїжджала до будинку в с. Дмитрівка, що під Києвом. При цьому сам Гуцуляк запевняє, що за користування будинком платить оренду, хоча і значно нижче ринкової – 11 тисяч гривень на місяць.


«Будинок – нашої подруги, тому ринкову вартість, зрозуміло, вона не поставила б. У нас є певні преференції і пільги, але це не пов’язано з роботою, це пов’язано з тим, що це людина близька до моєї сім’ї », – пояснив Гуцуляк.


Журналісти також дізналися, що автомобіль, на якому їздить дружина чиновника (Toyota RAV4), оформлений на Олексія Бушая – тестя екс-голови правління ПАТ «Нафтогазвидобування» Олега Семінського.


«Раніше колишній слідчий з департаменту Гуцуляка Дмитро Сус розслідував справу про викрадення Семінського, в рамках якого в 2015 році були арештовані активи «Нафтогазвидобування». Семінського викрали невідомі особи на початку 2012 року, після чого до травня 2015-го бізнесмен перебував в полоні», – йдеться в розслідуванні.


Гуцуляк виправдовується, що не знав, що авто, за яке він віддав 800 тис. грн, оформлене на Бушая, бо думав, що машину при покупці в Чернігові оформили на співробітника автосалону, тому що він мав знижку. Водночас Бушай повідомив журналістам, що автомобіль нібито передали Дмитру Сусу безоплатно для потреб слідства. При цьому Сус заявляє, що він отримав від Гуцуляка «800-900 тисяч гривень» для покупки автомобіля, і стверджує, що заплатив ці гроші працівникові автосалону.


Те що Гуцуляк заплатив кошти за автомобіль, але не відобразив ці витрати у декларації, може розцінюватися, як декларування недостовірної інформації. А це, згідно з Кримінальним кодексом, може загрожувати штрафом або позбавленням волі на термін до 2 років.


Пізніше Гуцуляк повідомив, що вирішив повернути автомобіль офіційному власнику. Він також написав рапорт генпрокурору стосовно цієї ситуації. Тепер провадженням щодо цього факту має займатись Національне антикорупційне бюро.


Крім того, минулого року Гуцуляк певний час їздив на автомобілі Тoyota FJ Cruiser, записаному на його двоюрідного брата Василя Перепелюка з Хмельниччини.


Перепелюк 2 роки тому відкрив фірму з утримання коней, яка орендує конюшню в Дмитрівці. Іншого офіційного власного бізнесу не мав. Але при цьому зумів влітку 2017-го скупити майже 40 гектарів землі в Іванківському районі Київської області.


Гуцуляк запевнив, що двоюрідний брат усе заробив – «працював і в Сибіру, на нафтових і газових родовищах, і працював у Москві на будівництві».


Водночас пізніше Гуцуляк письмово уточнив, що його брат вже продав Тойоту FJ Cruiser, однак ще не встиг її переоформити. Мовляв, саме на отримані від продажу гроші він і придбав землю.


Нині Перепелюк користується, хоч офіційно й не володіє, іншою недешевою автівкою –Toyota Tundra 2013-го року.


Згідно з декларацією, родина Гуцуляків не має в власності ніякого нерухомого майна.Варто зазаначити, що згідно з декларацією за 2016 рік, Гуцуляк володіє лише 10 сотками землі в селі Дмитрівка під Києвом, ще дві земельні ділянки у цьому селі – у його дружини. Власних квартир, будинків чи автомобілів у подружжя Гуцуляків немає.#Генпрокуратура, #Гуцуляк, #едекларація
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/posadovets-gpu-zhy-ve-u-budy-nku-podrugy-ta-yizdy-t-na-avtivtsi-testya-video/

Коментарі