Скандальний Театр на Подолі ввели в експлуатацію

Державна будівельна експертиза дала позитивний висновок щодо проектної документації реконструкції будівлі

Держархбудінспекція України прийняла в експлуатацію скандальну будівлю Театру на Подолі. Про це пише Українська правда з посиланням на прес-службу ДАБІ.


За словами співрозмовниці видання, 27 вересня до ДАБІ прийшов позитивний висновок Української державної будівельної експертизи щодо цієї будівлі, а 28 вересня туди виїжджав інспектор ДАБІ.


Нагадаємо, 26 вересня стало відомо, що українська державна будівельна експертиза дала позитивний висновок щодо проектної документації реконструкції будівель Київського академічного драматичного театру на Подолі.


«За результатами розгляду проектної документації встановлено, що вона була розроблена відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, в тому числі щодо дотримання нормативів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, санітарного й епідеміологічного благополуччя населення, пожежної безпеки, техногенної безпеки й енергозбереження», – йшлося у висновку.


Як відомо, 29 листопада 2016 року в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі Театру на Подолі, який викликав суперечки серед громадськості. Тоді ж на сайті Київради була зареєстрована петиція про відновлення історичного вигляду театру.


Корпорація «Roshen» надала 165 млн грн для реконструкції Театру на Подолі.#ДержархбудінспекціяУкраїни, #Київ, #ТеатрнаПодолі
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/skandal-ny-j-teatr-na-podoli-vvely-v-ekspluatatsiyu/

Коментарі