Киян запрошують на фестиваль «Голосіївська Криївка»

Захід носитиме ім’я Героя російсько-української війни Мирослава Мисли

У Києві вже втретє пройде фестиваль «Голосіївська Криївка». Цього року захід приурочено до 100-річчя Української революції й віднині він носитиме ім’я героя російсько-української війни Мирослава Мисли.


Патріотичний, благодійний мистецько-музичний та історичний фестиваль пройде з 30 вересня до 1 жовтня 2017 року в Голосіївському лісі. У ньому візьмуть участь відомі історики, поети, музиканти, культурні діячі. На головній сцені фестивалю виступатимуть: «Тінь Сонця», Nokturnal Mortum, «Широкий Лан», «Борщ», «Гуцул Каліпсо», B&B Project, Іванка Червінська та Streetlights_cover_BAND.


Крім того, діятимуть мистецька та історичні малі сцени, майстер-класи та розваги для дітей.


Вхід на «Голосіївську Криївку» відбуватиметься за благодійними внесками (будь-яка сума).  Зібрані кошти підуть на реабілітацію бійців, які пройшли російсько-українську війну.


Із повним списком заходів під час фестивалю можна ознайомитись тут:


https://www.facebook.com/golosiivska.kryivka/posts/881280992024349


Довідка: Мирослав Мисла (псевдонім «Мисливець») – український військовий, молодший лейтенант, командир взводу окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї ОМБ. Член партії «Свобода».


Загинув 2 жовтня 2016 поблизу села Кримське Луганської області від множинних вогнепальних поранень під час мінометного обстрілу. Мирослав на чолі розвідгрупи під час виконання бойового завдання виявив ДРГ противника, після чого група потрапила під масований обстріл. Пораненого командира донесли до бази, але він помер. Похований у селі Волохів Яр Чугуївського району Харківщини, де мешкає його мати.


Нагадаємо,  минулого року під час фестивалю «Голосіївська Криївка» збирали кошти на лікування бійця 4-ї роти «Січ» Артема Ільченка (позивний «Вульф»), який отримав тяжке поранення на фронті під Авдіївкою.#ГолосіївськаКриївка, #Київ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ky-yan-zaproshuyut-na-festy-val-golosiyivs-ka-kry-yivka/

Коментарі