У Білорусі після кремлівських маневрів досі лишаються російські війська і техніка

Після «Захід-2017» Кремль досі не забрав військову техніку з Білорусі

Після військових навчань «Захід-2017» Росія вивела лише частину своїх військ і техніки. Більше того, участь у навчаннях брало набагато більше військових, аніж було заявлено. Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко у коментарі Reuters.


За словами глави Генштабу, Росія вивела з Білорусі лише кілька підрозділів і збрехала про кількість своїх військовослужбовців на навчаннях.


«У нас є інформація, що РФ вивела лише частину підрозділів. Раніше Кремль заявляв про участь 12,5 тисяч військових, 3 тисячі з яких становили росіяни. Хоча ми знаємо, що їх було набагато більше», – підкреслив Муженко.


Також він додав, що Росія вивела з Білорусі повітряні підрозділи, щоб показати, що вони нібито покидають територію союзної держави: «Росія продемонструвала, і загалом це було демонстрацією, що вона повертає свої повітряні підрозділи – вони вилетіли з аеродромів у Білорусі та прилетіли на аеродроми у Росії. Але ми ж розуміємо, що 300-400 кілометрів для авіації – дистанція, яку можна подолати за лічені хвилини».


До слова, Міністерство оборони Росії не відреагувало на прохання Reuters прокоментувати цю інформацію.


Читайте: «Захід-2017»: Із Білорусі вивозять російські війська і техніку (фото)#Білорусь, #Захід2017, #ЗСУ
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-bilorusi-pislya-kremlivs-ky-h-manevriv-dosi-ly-shayut-sya-rosijs-ki-vijs-ka-i-tehnika/

Коментарі