Чиновниця київської РДА придбала квартиру майже за мільйон

Ольга Герасимова порушила закон, не внісши зміни до е-декларації в 10-денний термін

Маючи нулі в грошових активах і зарплату трохи більш ніж 115 тисяч гривень головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Дніпровського районної державної адміністрації в місті Києві Ольга Герасимова спромоглася купити квартиру за 940 тисяч гривень. Про це пише Слово і діло, посилаючись на повідомлення про купівлю у Єдиному державному реєстрі декларацій. 


Згідно з поданим документом, квартиру площею 45,2 «квадратів» Герасимова купила за 940 тисяч 75 гривень у громадянки України Юлії Олегівни Большакової ще 17 серпня, а подала повідомлення лише 26 вересня. Таким чином, чиновниця порушила закон про протидію корупції в частині 10-денного терміну подачі такого документа. Також вона зазначила, що продала одну зі своїх квартир за 68 тисяч 160 гривень.


В електронній декларації за 2016 рік чиновниця Дніпровської РДА вказала, що володіє столичною квартирою площею 65,3 кв. м. і половиною квартири в Чигирині Черкаської області площею 64,9 кв. м. За минулий рік вона заробила 116 тис. 608 грн. Грошові активи відсутні.#едекларація, #квартира, #Київ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/chy-novny-tsya-ky-yivs-koyi-rda-pry-dbala-kvarty-ru-majzhe-za-mil-jon/

Коментарі