Кличко полетів чартером з Микитасем заради «зручності перельоту»

Мер Києва уточнив, що сам оплатив квиток на літак

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, навіщо літав з Петром Порошенком до Відня на зустріч з мільярдером та «австрійським в’язнем» Дмитром Фірташем кілька років тому. Виявилось, що все – заради киян та України в цілому. Про це столичний голова розповів в інтерв’ю виданню Новое время.


Кличко заявив, що, займаючись політикою, змушений зустрічатися з усіма гравцями на цьому полі – як позитивними, так і негативними.


«Я не буду приховувати, що особисто знаю багатьох, скажімо, всіх депутатів Верховної Ради. Тобто всіх ключових гравців – я знайомий як з позитивними, так і негативними. Не секрет, що я з ними зустрічаюся і по сьогоднішній день», – заявляє мер.


При цьому Кличко поспішив запевнити, що кожну зустріч використовує, щоби «відстоювати інтереси міста й України».


Також коментуючи ще один свій переліт в серпні чартерним рейсом з Неаполя до Києва разом зі скандальним забудовником Максимом Микитасем, мер Києва наголосив: «З цього приводу є багато різних спекуляцій. По-перше, я в змозі сплачувати всі свої пересування. Я сам придбав квиток, оплатив його офіційно і, щоб уникнути маніпуляцій, все це надав. А крім того, що Микитась будівельник, він ще й народний депутат, політик».


«Чому я погодився? Інакше мене чекало б кілька пересадок за ту ж суму. А так переліт виявився швидшим. Єдиний недолік цього польоту – те, що він, на жаль, виявився благодатним ґрунтом для спекуляцій», – поскаржився Кличко.


Нагадаємо, раніше журналісти з’ясували, що мер Києва Віталій Кличко ввечері 17 серпня прилетів з Неаполя до Києва на приватному літаку разом з відомими столичними забудовниками. Крім Кличка на борту були нардеп і керівник державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась з дружиною.


Також на борту літака була Марія Казанцева, яка фігурує в ЗМІ як член наглядової ради будівельної компанії «City Capital Group».


Крім того, в списку пасажирів виявився екс-депутат ВР від Партії регіонів, колишній керівник патронатної служби Київської міськадміністрації і бізнес-партнер забудовника Вагіфа Алієва в деяких проектах Вадим Столар.


Нацагентство з питань запобігання корупції ініціювало перевірку з приводу спільного польоту мера Києва Віталія Кличка та столичних забудовників.#кличко, #Микитась, #Фірташ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/kly-chko-poletiv-charterom-z-my-ky-tasem-zarady-zruchnosti-perel-otu/

Коментарі